Photo Galerie
Сервіс для фотографів
Разом ми можемо більше
Наш сервіс працює для того, щоб ви могли надавати найкращий сервіс для своїх клієнтів
Planning brand strategies
We develop the main conception of a company according to company target, develop strategies of competitive advantage. We explore the dynamics of your market industry, competitors cases, explore trends and use new technologies for promoting your brand.
Product branding & SMM management
We help to create specialists portraits, develop ways of training of personnel. We develop branding for new companies or rebrand products. Our competitions are company identity, packaging, brand audition, copywriting, brandbook etc.
Fullstack product management
Developing new products and business processes, timing developing, cost estimation, ways of motivation, documentation and all life important of a company.
Всі люблять подарунки, а комусь доводиться їх робити.
Та в пошуках презенту, більшість з нас заходять в глухий кут через нестачу оригінальних ідей. В результаті, людина отримує «стандартний набір»: піна для гоління чи шкарпетки для чоловіка, або ж букет квітів та косметика для прекрасної половини людства.

Але якщо Ви потрапили на цю сторінку – проблема з пошуком незвичайного та оригінального подарунку вирішена! Адже ми пропонуємо друк будь-яких зображень на холсті з використанням сольвентних чорнил, які збережуть зображення назавжди. Всі фотокартини лакуються та оснащені кріпленням на стіну, Вам залишається тільки обрати місце, де картина буде тішити Ваше око!


Click to order
КОШИК
Total: 
Як вас звуть?
Номер телефону.
Що друкуєм?
Промокод
Візуалізація розмірів фотокартин
Розмір обрали? Тепер можна оформити замовлення!
Виберіть фото
Оберіть одне чи кілька фото, дивлячись на які, Ви відчуваєте радість та щастя чи натхнення. Дуже добре коли фото в максимальній якості, в оригінальному розрішенні.
Оберіть розмір
Оприділіться із розмірами потрібної Вам фотокартини та додайте в корзину. В наступному блоці є візуалізація розмірів наших фотокартин.
Завантажте фото
Ви можете завантажити обрані фотокартки через форму в нас на сайті при оформленні замовлення, або надіслати нам на Telegram пошту чи Viber
Очікуйте на доставочку
З моменту прийняття замовлення в роботу, протягом 3 днів ми виготовимо Вашу фоторамку та надішлемо її новою поштою!
Ви можете з легкістю написати нам, якщо у Вас є якісь запитання чи унікальне замовлення
м. Коломия, проспект В'ячеслава Чорновола, 28 (офіс 305)
Номер телефону: +380631400252
Made on
Tilda