Лабич Василь
Натхення — це звичка, а звичка — це тренування.

Креативність, творчість та інші штуки не беруться з повітря, ті хто на горі не впали на неї з неба.
Це постійна робота над своїми вміннями та навиками.


Привіт ✌️
Мене звуть Василь Лабич, я з невеликого, але амбітного міста Коломия, ви точно мали чути про нього.

Дизайнер, діджей, бармен, підприємець. Організатор фестивалів, вечірок та голова громадської організації "Коломийські атракції"

В моїх справах дуже важливе вміння "міксувати"
а найбільш круто міксувати їх між собою.
Також встиг навчати людей кожному з цих «вмінь», я не інфоциган, просто якось так склалось)

Бармен
Бармен — то моя перша "серйозна" робота. Став за стійку в Тернополі у дуже хорошому, закладі "MAXIM", мені тоді було 17 років і це був дуже гарний початок: з робочою барстійкою, коктейльною картою десь на 50 коктейлів, прикольні гості і, що найголовніше для мене, — доступ до професійного Dj-обладнання.

Після того я працював ще в кількох закладах різного плану в Тернополі, Буковелі та Коломиї. В 2012 році відкрив власний невеличкий заклад з назвою "Sweet Bar", в якому зібрав прикольну тусівку, організовував різні івенти, в барі було dj-обладнання, X-box, різні настільні ігри.

Потім любов до якісного відпочинку та підприємництва привела мене з компаньйоном до створення за 2 тижні виїзного фестивального бару, який тоді назвали хіпстерсько "DeerBar", а в 2019 я відділився і створив особистий проєкт виїзного бару "Хуба Буба", який розгортається на кількох фестивалях та власних івентах (вечірках та рейвах).

Майже випадково мені випало провести кілька лекцій та приймати екзамени у студентів, які навчались на барменів. Це був перший досвід викладання, і мені дуже зайшло, оскільки, після викладачів, які володіли виключно застарілими теоретичними знаннями, студенти мене слухали з величезним захопленням.
Діджей
Це було ще юнацькою мрією, яку я втілював як міг. Спочатку шкільні вечірки. Потім, коли я попав в "MAXIM", отримав доступ до професійного обладнання на якому вчився самостійно. В клуб приїжджали діджеї з усієї України, і коли я був за барстійкою, пригощав їх та постійно щось випитувався, а у вихідні — спостерігав за ними з балкончика над dj-place.

Почав "кар'єру" в Тернополі під псевдо "djemix" у 2008 році, періодично виступаючи в місцевих клубах, а з поверненням в Коломию зробив "ребрендинг" та перейменувався в "Sweetbeat", став резидентом та арт-директором нічного клубу "Sector" а згодом почав активно гастролювати.

На посаді Арт-директора організував добру сотню івентів з артистами різних рівнів (вечірки, open-air, концерти, живі виступи)

Паралельно організував в ком'юніті кількох адекватних діджеїв, назвались Sweet promo, організовували свої приватні андеграундні тусівки.

В якості діжея відвідував Клуби західного регіону, Закарпаття, Києва та різні фестивалі.
Найбільша по чисельності публіка для якої виступав — близько 10000 людей, на фестивалі Drive for Life, який до 2017 року організовував з друзями.

Наразі гастролюю вже не так активно, але моя діджейська справа вилилась в проєкт Partymakers, який займається вечірками, та орендою звуковго та світлового обладнання.
Слухати:
Дизайнер
Старт
В сферу, пов’язану з дизайном, попав через товариша, який запускав виробництво з шовкотрафаретним друком. Я йому допомагав з проєктом, тому деякі ази довелось освоювати дуже швидко, в основному — це робота з вектором.
Після того я постійно щось експериментував у вільний час, в ролі арт-директора неодноразово робив афішки, коли відкривав свій перший бар, то взагалі все зробив сам: логотип, меню, афіши та іншу поліграфію. Після закриття бару в мене було щось схоже на депресію, я не виходив з дому добрий місяць.
Друкар в 49ідей
Коли вийшов, побачив сітілайт від студії реклами та дизайну 49ідей, на якому була розміщена вакансія менеджера, але чомусь вирішив, що шукають дизайнера, і вирішив спробувати. Склав своє перше резюме та портфоліо і прийшов на співбесіду. На той час відділом дизайну керувала дуже крута дизайнерка з московською освітою Оксана Боровскі, яка після тестового завдання винесла вирок, що дизайнера з мене не буде. Мені повезло, мабуть 😂, директорка фірми побачила в мені бажання працювати і розвиватись, запросила мене на посаду друкаря. Я робив дрібні дизайни, але найбільшою моєю перевагою, як я зрозумів пізніше, було те, що я сидів в одному кабінеті з менеджерами, куди приходили клієнти. Бачив та чув, як люди реагували на пропоновані рішення, їхній фідбек. Це зіграло дуже велику роль в розумінні ринку та клієнтів. Мушу сказати, що 49ідей не була типовою містячковою дизайн-студією, ми боролись за хороший, якісний дизайн та не рідко відмовляли клієнтам.
Дизайнер та арт
Я старанно вчився, але протягом 3-4 місяців власник та арт-директор могли кинути мені фразу в стилі «видаляй фотошоп» і т. д. 😂

Після того я втягнувся, почав робити щораз більше дизайнів, з друкаря перейшов на посаду дизайнера і одного дня, коли наша арт та головний дизайнер вирішила рухатись далі — мені зпропонували посісти її місце та керувати відділом дизайну.
Кобза
Десь рік я був на посаді Арта, потім стало нудно і я заколаборувався з тодішнім керівником студії і створив бренд «Кобза», який виготовляв дизайнерські аксесуари та прикраси (дерев’янні метелики, годинники, підставки, новорічні іграшки і купа ігшого). В подальшому почали продавати також вироби інших майстрів та брендів у власному магазині, на ярмарках, платформі Etsy та різних точках продажу, типу Urban 100 у Франківську.
Євромікс
В 2017 я почав працювати маркетинг-директором в мережі мультибрендових магазинів стокового одягу «Євромікс», яка на той момент налічувала 12 мигазинів. Система бізнесу в цій компанії була побудована досить кострубато, тому мені доводилось бути в різних ролях: дизайнером, артом, архітектором, копірайтером та менеджером. За два роки мені вдалось перебудувати візуальний комунікаційний образ бренду, інтегрувати спрощений логотип, поекспериментувати зі стилем магазинів та вивести один єдиний підхід, в якому відкривались всі наступні, а також переробились деякі наявні магазини.

Під час роботи навчався в Projector.lviv на курсі Графічний дизайн. Айдентика де де попав в якісне серидовище та дуже сильно прокачався.
Livingston
В 2019 році я запустив свій перший трьохмісячний курс з графічного дизайну, де навчались більшість Коломийських дизайнерів. Там же пригледів і працівників для себе. Під час проходження курсу запустив власну студію дизайну «Livingston».
Брендинг для студії дитячого розвитку
Каталог для бренду
Каталог для бренду "Dembo House", 2015 рік
Логотип бренду
Логотип бренду "Кобза"
Постер до дня св. Валентина, 2015 рік
Постер до дня св. Валентина, 2015 рік
Постер до дня св. Валентина, 2015 рік
Постер до дня св. Валентина, 2015 рік
Постер
Постер "Принципи ефективного керівника", 2019
Сітілайт для промоції нічного ринку вишиванок в Коломиї, 2017
Сітілайт для промоції нічного ринку вишиванок в Коломиї, 2017
Логотип, фірмовий стиль та неймінг бренду одягового вишиття
Логотип, фірмовий стиль та неймінг бренду одягового вишиття "Лелітка" 2015 рік
Улюблений постер
Улюблений постер "Потрібно змагатися за можливість разом засинати", 2018 рік
Афіша фестивалю вуличних мистецтв
Афіша фестивалю вуличних мистецтв "Арт-візія", в такому ж стилі була виконана і інша поліграфія.
Логотип салону краси
Логотип салону краси "Територія краси", 2017 рік
Логотип салону краси
Логотип салону краси "Територія краси", 2017 рік
Логотип салону краси
Логотип салону краси "Територія краси", 2017 рік
Логотип салону краси
Логотип салону краси "Територія краси", 2017 рік
Пасхальний постер, 2018 рік
Пасхальний постер, 2018 рік
Ребрендинг компанії
Ребрендинг компанії "Мрія", 2016 рік
Концепція логотипа мого рідного міста.
Концепція логотипа мого рідного міста.
Логотип та фірмовий стиль і всі макети фестивалю
Логотип та фірмовий стиль і всі макети фестивалю "Drive for life" до 2017 року
Made on
Tilda