Livingston design portfolio

Magic English

Логотипи, айдентика ++
✨ Логотип для школи з вивчення Англійської мови для найменших
🙋🏻‍♀️ Замовниця - ніжна та мрійна засновниця та викладач школи Олеся Лабич

📅 2020 рік

🔷 Завдання: створити логотип, підібрати колірну схему та створити мінімальний набір поліграфії та шаблонів для соцмереж, вибудувати стиль візуальної комунікації. Винести на перший план магічність проєкту.

🔍 Дослідження: в процесі вивчення конкурентів ми зрозуміли що переважна більшість компаній які працюють для наймолодших використовують дуже кольоровий та наляпистий дизайн, і для того щоб виділити компанію перед конкурентами було прийнято рішення створити грайливий але стриманий візуальний стиль. Також в ході дослідження бізнес-моделі виявили що засновниця надихнулась історією Екзюпері про "Маленького принца" і саме там бачить справжню і легку дитячу магію 💫


Рішення: логотипчик з лисеням з Маленького принца, виконаний в лінійному стилі.


Були розроблені 2 версії написання та 2 формати логотипу на вибір:


А також кілька колірних схем:


З варіантів та кольорів відбрані ті, котрі найкраще відповідають поставленим цілям бізнесу та імпонують замовниці. Фінальний знак допрацьований таким чином, щоб забезпечити найкращу читабельність при різних розмірах, та використанню на різних носіях.


Відібрані 2 основних кольори: Greyed Lavender та French Grey а також 3 допоміжні кольори: Cream PC, Metallic Silver, Electric Blue які в симбіозі утворюють стійке поєднання, яке буде підсилювати бренд у візуальних комунікаціях.


Завантажити логотип Magic English:

logo magic english.eps
logo magic english on background.eps
logo magic english contour on background.eps
logo magic english.png
logo magic english on background.png
logo magic english contour on background.png

Made on
Tilda