Лабич Василь
Натхення — це звичка, а звичка — це тренування.

Креативність, творчість та інші штуки не беруться з повітря, ті хто на горі не впали на неї з неба.
Це постійна робота над своїми вміннями та навиками.
+380978865922
Привіт ✌️
Мене звуть Василь Лабич, мені 30 і найбільше я люблю пізнавати щось нове, розвиватись та втілювати красиві, продумані проєкти у життя.

Дизайнер, діджей, бармен, підприємець. Організатор фестивалів, вечірок та голова громадської організації "Коломийські атракції"

В моїх справах дуже важливе вміння "міксувати"
а найбільш круто міксувати їх між собою.
Також встиг навчати людей кожному з цих «вмінь», я не інфоциган, просто якось так склалось)

09.05.1990р.
09.05.1990р.
Народився, в місті Коломия
2007
2007
Тернопільський Національний Економічний Університет
Студент
В першому семестрі 11 класу, за результатами олімпіади з Інформатики від ТНЕУ поступив на спеціальність "Економічна Кібернетика"
2007
2007
РК "Максим"
Бармен
Бажання забезпечувати себе самостійно, привели до пошуку роботи, і я влаштувався на посаду офіціанта-кальянщика, а згодом став барменом в прекрасному закладі на набережній Тернопільського озера "Максим". Там навчився діджейству, про що дуже довго мріяв.
2008
2008
Перші вечірки
Dj
Початок професійної кар'єри діджея, перші виступи в клубах Тернополя та Тернопільської області.
2011-2014
2011-2014
Нічний Клуб "Sector"
Арт-директор
На посаді арт-директора організував більше 100 вечірок та виступів артистів різного формату.
25.08.2012
25.08.2012
Drive for Life fest
Головний організатор
До відкриття автоклубу планували провести вечірку під відкритим небом, я запропонував влаштувати цілий фестиваль. Так і започаткувався Drive for Life. Був в складі головних організаторів до 2017-го року.
Я завжди брав ключову участь у формуванні концепції музичної та розважальної частини фестивалю (все крім автомобільних атракцій)
Моїми сферами впливу були: сцена, виступаючі, частково спонсори та фінанси, дизайн, поліграфія та маркетинг. З якогось моменту також торгові точки та фудкорти.
У 2017 році фестиваль відвідало близько 10000 людей
2012
2012
Sweet Bar
Ідейник, засновник, керівник
Відкрив власний невеличкий бар, де було Dj-обладнання, настільні ігри, X-box та періодично відбувались різні події (вечірки, перегляди фільмів та футболу, сеанси гри в настільні ігри)
2013-2014
2013-2014
49 ідей
Друкар, згодом головний дизайнер, арт-директор
Влаштувався на посаду друкаря в студію 49ідей. Став дизайнером а згодом і головним дизайнером в студії 49 ідей, також робив дизайни на постійній основі для нічних клубів та закладів Івано-Франківська, Коломиї, Буковеля ще кількох закладів Західної України. Співпрацював з 2 студіями з Івано-Франківська. Серед постійних клієнтів були:
Radisson blu, Night Club Ozone (Буковель) Камін, Ресторація "Кухня", Platinum concert hall, Night Club Record, night club Diesel, Фабрика Рекламних Ідей.
2015
2015
Кобза
Засновник, ідейник
Придумав, заснував та разом з компаньйоном працював над брендом дизайнерських аксесуарів та прикрас "Кобза". Продавали наші товари в Україні та за кордон, відкрили магазин, де продавали товари і інших брендів та майстрів.
2015-2016
2015-2016
Фестиваль Арт-візія
Головний організатор
Маючи досвід проведення великого фестивалю, з легкістю долучився до проведення фестивалів вуличних мистецтв "Арт-Візія". Оновив команду якісними людьми, змінив підхід до музичної частини. Забезпечив технічне забезпечення, дизайн та маркетинг.
2017
2017
Мережа мультибрендових магазинів "Євромікс"
Бренд-менеджер, арт-директор
Спростив логотип мережі. Шляхом експериментів виробив новий формат дизайну фірмових магазинів, і наступні відкривали згідно опрацьованої дизайн-системи. 
Втілив зрозумілу систему лояльності, покращив візуальну комунікацію бренду шляхом використання якісного дизайну в макетах сітілайтів, білбордів та різного типу реклами. Втілював кроки з підняття лояльності та впізнаваності бренду: ведення соцмереж, акції, події та різні взаємодії з цільовою аудиторією.
2018 
2018 
Автор, викладач
Придумав та склав програму трьохмісячного крусу з графічного дизайну.
Успішно відучив на першому потоці переважну більшість Коломийськиї дизайнерів та менеджерів рекламного бізнесу.
2018
2018
Студія дизайну та комунікацій Livingston
Засновник, керівник
2019
2019
PartyMakers — вечірки та події з доставкою
Засновник, керівник
Об'єднав досвід та знання в проведенні подій, технічному забезпеченні, та людей і організував Івент-агенцію з власним парком обладнання та артистами. 
2019
2019
Кандидат в народні депутати Токарчук Олег
Керівник медійного штабу 
Проведена рекламна кампанія, в результаті якої кандидат зайняв 3 місце в перегонах на посаду Народного Депутата України. 
В рідному місті Коломия та ОТГ, кандидат отримав дуже хороший рейтинг вимірювала соціологія в 2020 році.
Компетенції
Дизайн
Мій гештальт в дизайні — чистота ліній, стійка та яскрава композиція що виконує завдання комукаційної стратегії бізнесу.
За 6 років професійного досвіду в агенціях, фрілансі та втіленні власних проєктів дозволили набути собливого чуття до проєктів та замовників.
Викладання, фасилітація
Вперше для себе відкрив смак наставництва у 2011 році, коли мене запросили прочитати кілька лекцій для студентів ресторанного бізнесу. З того моменту я постійний учасник та лектор профільних подій із дизайну та івент-менеджменту. 
Арт-дирекшн
Креатив, генерація ідей, придумування та втілення маркетингових стратегій. Створення та втілення інновацій методом Дизайн Мислення.
Платні навчання, курси
Тут перелічено не все, я постійно розвиваюсь і брав участь у великій кількості форумів, майстер-класів, марафонів та лекцій з дизайну, маркетингу, бізнесу та особистісному розвитку.
Фотошкола
2017 рік, успішно закінчив фотошколу.
Курс журналістики "Kolomiya media school"
2018 рік, 3 місячний курс.
Projector — графічний дизайн, Айдентика
2018 рік. Трьохмісячний крус від Львівського філіалу PROJECTOR
Курс Папа Бренда від Fedoriv
2018 рік
Воркшоп "Дизайн-мислення в бізнесі" від Олександра Акименка
2019 рік
95%
ADOBE PHOTOSHOP
7 років
60%
ADOBE ILLUSTRATOR
3 роки
70%
ADOBE LIGHTROOM
4 роки
50%
ADOBE INDESIGN
4 роки
70%
FIGMA
1 рік
55%
GOOGLE SKETCHUP
3 роки
90%
TILDA
2 роки
50%
ADOBE AFTER EFFECTS+PREMIERE
4 роки
Портфоліо
Брендинг для студії дитячого розвитку
Каталог для бренду
Логотип бренду
Постер до дня св. Валентина, 2015 рік
Постер до дня св. Валентина, 2015 рік
Постер
Сітілайт для промоції нічного ринку вишиванок в Коломиї, 2017
Логотип, фірмовий стиль та неймінг бренду одягового вишиття
Улюблений постер
Афіша фестивалю вуличних мистецтв
Логотип салону краси
Логотип салону краси
Логотип салону краси
Логотип салону краси
Постер до дня незалежності, 2018 рік
Пасхальний постер, 2018 рік
Ребрендинг компанії
Концепція логотипа мого рідного міста.
Логотип та фірмовий стиль і всі макети фестивалю
Короткі історії
Бармен
Бармен — то моя перша "серйозна" робота. Став за стійку в Тернополі у дуже хорошому, закладі "MAXIM", мені тоді було 17 років і це був дуже гарний початок: з робочою барстійкою, коктейльною картою десь на 50 коктейлів, прикольні гості і, що найголовніше для мене, — доступ до професійного Dj-обладнання.

Після того я працював ще в кількох закладах різного плану в Тернополі, Буковелі та Коломиї. В 2012 році відкрив власний невеличкий заклад з назвою "Sweet Bar", в якому зібрав прикольну тусівку, організовував різні івенти, в барі було dj-обладнання, X-box, різні настільні ігри.

Потім любов до якісного відпочинку та підприємництва привела мене з компаньйоном до створення за 2 тижні виїзного фестивального бару, який тоді назвали хіпстерсько "DeerBar", а в 2019 я відділився і створив особистий проєкт виїзного бару "Хуба Буба", який розгортається на кількох фестивалях та власних івентах (вечірках та рейвах).

Майже випадково мені випало провести кілька лекцій та приймати екзамени у студентів, які навчались на барменів. Це був перший досвід викладання, і мені дуже зайшло, оскільки, після викладачів, які володіли виключно застарілими теоретичними знаннями, студенти мене слухали з величезним захопленням.
Діджей
Це було ще юнацькою мрією, яку я втілював як міг. Спочатку шкільні вечірки. Потім, коли я попав в "MAXIM", отримав доступ до професійного обладнання на якому вчився самостійно. В клуб приїжджали діджеї з усієї України, і коли я був за барстійкою, пригощав їх та постійно щось випитувався, а у вихідні — спостерігав за ними з балкончика над dj-place.

Почав "кар'єру" в Тернополі під псевдо "djemix" у 2008 році, періодично виступаючи в місцевих клубах, а з поверненням в Коломию зробив "ребрендинг" та перейменувався в "Sweetbeat", став резидентом та арт-директором нічного клубу "Sector" а згодом почав активно гастролювати.

На посаді Арт-директора організував добру сотню івентів з артистами різних рівнів (вечірки, open-air, концерти, живі виступи)

Паралельно організував в ком'юніті кількох адекватних діджеїв, назвались Sweet promo, організовували свої приватні андеграундні тусівки.

В якості діжея відвідував Клуби західного регіону, Закарпаття, Києва та різні фестивалі.
Найбільша по чисельності публіка для якої виступав — близько 10000 людей, на фестивалі Drive for Life, який до 2017 року організовував з друзями.

Наразі гастролюю вже не так активно, але моя діджейська справа вилилась в проєкт Partymakers, який займається вечірками, та орендою звуковго та світлового обладнання.
Слухати:
Дизайнер
Старт
В сферу, пов’язану з дизайном, попав через товариша, який запускав виробництво з шовкотрафаретним друком. Я йому допомагав з проєктом, тому деякі ази довелось освоювати дуже швидко, в основному — це робота з вектором.
Після того я постійно щось експериментував у вільний час, в ролі арт-директора неодноразово робив афішки, коли відкривав свій перший бар, то взагалі все зробив сам: логотип, меню, афіши та іншу поліграфію. Після закриття бару в мене було щось схоже на депресію, я не виходив з дому добрий місяць.
Друкар в 49ідей
Коли вийшов, побачив сітілайт від студії реклами та дизайну 49ідей, на якому була розміщена вакансія менеджера, але чомусь вирішив, що шукають дизайнера, і вирішив спробувати. Склав своє перше резюме та портфоліо і прийшов на співбесіду. На той час відділом дизайну керувала дуже крута дизайнерка з московською освітою Оксана Боровскі, яка після тестового завдання винесла вирок, що дизайнера з мене не буде. Мені повезло, мабуть 😂, директорка фірми побачила в мені бажання працювати і розвиватись, запросила мене на посаду друкаря. Я робив дрібні дизайни, але найбільшою моєю перевагою, як я зрозумів пізніше, було те, що я сидів в одному кабінеті з менеджерами, куди приходили клієнти. Бачив та чув, як люди реагували на пропоновані рішення, їхній фідбек. Це зіграло дуже велику роль в розумінні ринку та клієнтів. Мушу сказати, що 49ідей не була типовою містячковою дизайн-студією, ми боролись за хороший, якісний дизайн та не рідко відмовляли клієнтам.
Дизайнер та арт
Я старанно вчився, але протягом 3-4 місяців власник та арт-директор могли кинути мені фразу в стилі «видаляй фотошоп» і т. д. 😂

Після того я втягнувся, почав робити щораз більше дизайнів, з друкаря перейшов на посаду дизайнера і одного дня, коли наша арт та головний дизайнер вирішила рухатись далі — мені зпропонували посісти її місце та керувати відділом дизайну.
Кобза
Десь рік я був на посаді Арта, потім стало нудно і я заколаборувався з тодішнім керівником студії і створив бренд «Кобза», який виготовляв дизайнерські аксесуари та прикраси (дерев’янні метелики, годинники, підставки, новорічні іграшки і купа ігшого). В подальшому почали продавати також вироби інших майстрів та брендів у власному магазині, на ярмарках, платформі Etsy та різних точках продажу, типу Urban 100 у Франківську.
Євромікс
В 2017 я почав працювати маркетинг-директором в мережі мультибрендових магазинів стокового одягу «Євромікс», яка на той момент налічувала 12 мигазинів. Система бізнесу в цій компанії була побудована досить кострубато, тому мені доводилось бути в різних ролях: дизайнером, артом, архітектором, копірайтером та менеджером. За два роки мені вдалось перебудувати візуальний комунікаційний образ бренду, інтегрувати спрощений логотип, поекспериментувати зі стилем магазинів та вивести один єдиний підхід, в якому відкривались всі наступні, а також переробились деякі наявні магазини.

Під час роботи навчався в Projector.lviv на курсі Графічний дизайн. Айдентика де де попав в якісне серидовище та дуже сильно прокачався.
Livingston
В 2019 році я запустив свій перший трьохмісячний курс з графічного дизайну, де навчались більшість Коломийських дизайнерів. Там же пригледів і працівників для себе. Під час проходження курсу запустив власну студію дизайну «Livingston».
Made on
Tilda