Livingston design portfolio

Style me! - style & photography

Логотипи, айдентика + ++
✨ Логотип для Style me! - style & photography

🙋🏻‍♀️ Замовниця @proskurnyak_anna - жінка, яка творить неймовірні стилізовані fashion зйомки
📅 2016 рік

🔷 Завдання: задизайнити логотип та фірмовий стиль, які будуть якісно відрізнятись від усього, що є на ринку фотопослуг Західної України, викликатиме емоції та відчуття довіри, творчості, креативу та будуть спізвучні з fashion фото які створюються в студії.

✅ Логотип вийшов дуже нетиповим на свій час, мінімалістичним, але водночас і дещо грайливим за рахунок кольорів та текстур.
В якості знаку ми використали шрифтову композицію Style me в поєднанні з трендовими кольорами "Serenity" та "Rose quartz". В якості паттерну застосували фото пожмаканого паперу з градієнтом фірмових кольорів, як підкреслення унікальності творчих підходів студії.
Пропрацьовані прямокутна та квадратна версії знаку, елементи фірмового стилю: кольори, градієнти, паттерни та шрифтова пара. Також розроблені:
🔹 Подарунковий сертифікат
🔹 Візитка
🔹 Фірмовий бланк
🔹 Стікери/наліпки
🔹 Конверт

💥 За роки роботи студії ми неодноразово радили нашим клієнтам звертатись саме в Style me за якісними fashion-кадрами і самі створили кілька чудових колаборацій. Завжди із захватом переглядаємо їхні роботи і щасливі, що саме нам випала нагода бути автором їхнього логотипу та фірмового стилю!

Made on
Tilda