ПРО МЕНЕ
2018 рік
Л.
ДЕЯКІ ПРОЄКТИ
ЗА ЯКОЮ ПРАЦЮЮ
ЩОБ ВТІЛИТИ ПРОЄКТ
D
АРТ-ДИРЕКШН
НЕЙМІНГ/ЛОГОТИП/ФІРМОВИЙ СТИЛЬ
Подарунки та декор
Замовниця дуже креативна жінка, і створює прекрасні дизайни інтер'єру, тож ми переймались щоб підібрати вдалі назву та стиль для її магазинчика. З кількох запропонованих варіантів замовниця обрала назвою саме de'Green — оскільки їй дуже сподобалось написання, звучання та походження придуманого словосполучення.
Створюючи брендинг для магазину подарунків та декору «de'Green», ми керувались геометрією, як символом стійкості та чіткості.

Водночас, додавши зеленого кольору – надали візуального ефекту безпеки, а за допомогою білого, відкрили історію про стиль та сучасність, підкріплену текстурою графіту – як моментом виваженості та глибини.
PEACOCK GREEN
HEX: #499882
CMYK: 52 0 14 40
BLACK
HEX: #000000
CMYK: 0 0 0 1
WHITE
HEX: #ffffff
CMYK: 0 0 0 0
КОЛОРИСТИКА
ЛОГОТИП
Складовими логотипу є назва «de'Green», фразовий помічник «gift & decor», який можна використовувати за потребою, а також – геометричні елементи.
Важливим доповненням до брендингу є текстура графіту, яка додає фірмовому стилю виваженості та глибини.
ГРАФІКА
Доповненням до брендингу є візитна картка магазину, яка містить контактну інформацію може використовуватися при розмовах з клієнтами, особистих зустрічах і т. д. Також, фірмові наклейки для пакування, картка постійного клієнта, подарункові сертифікати, фірмові пакетики, бланки та візуальні елементи для соцмереж.
СУПРОВІД
Магазинчик de'Green завжди вітає нас чудовими інсталяціями у вікні-вітрині, затишною зеленою стіною, і купою чудових елементів інтер'єру та подарунків в середині, що створюють дуже затишну атмосферу і відчуття єднання з істинною красою
G
ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН
Graphic design
НАСТУПНИЙ
ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН
Graphic design
Made on
Tilda